קליניק העין

M'Eye Clinic – קליניק העין היא קליניקה מקצועית המעניקה תשומת לב ייחודית לכל  פציינט, עם יחס אכפתי ורצון אמיתי להגיע לפתרון המדויק , הנוח והמתאים ביותר ללקוח. צוות  הקליניקה משקיע רבות בביצוע בדיקות עיניים קפדניות על ידי מכשור מקצועי, לצד הקשבה מלאה לכל מטופל עד למציאת הפתרון האופטימאלי.

בראש הקליניקה עומדת אביגיל שוקרון, בוגרת תואר ראשון ושני באופטומטריה מטעם מכללת הדסה בירושלים, ועובדת לסירוגין במכוני לייזר לראייה במרכז עין-טל הדסה בבית החולים הדסה עין כרם, והייתה שנים רבות בביה״ח שערי צדק במחלקת עיניים כאופטומטריסטית. את הקליניקה M'Eye Clinic – קליניק העין, פתחה מתוך רצון אמיתי לשפר את איכות חייהם של הפציינטים.

בנוסף, בקליניק העין, אנחנו מאמינים בלמידה מתמשכת, והתקדמות שלא נעצרת, על ידי שיתוף פעולה וייעוץ עם המקצוענים ביותר, השתתפות בכנסים מקומיים ועולמים, השתלמויות והתמחויות עם הטובים בתחום ושימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר

M'EYE CLINIC מונה אופטומטריסטים מומחים המספקים מגוון רחב של שירותים שיתאימו לכל צורך בטיפול בעיניים, החל מבדיקות ראייה מקצועיות הכוללות רפרקציה, טופוגרפיה קדמית ואחורית של הקרנית, לחץ תוך עיני, סקירת קטרקט, תמונת רשתית, בדיקת אברציות שמשפיעות על איכות הראייה, ועוד. בתום הבדיקה יותאם ללקוח הפתרון המתאים עבורו כדוגמת עדשות ראייה בהתאם לממצאים או הפנייה להמשך טיפול במרפאה.

צוות הקליניקה יודע למצוא פתרונות במקרים מורכבים, של מרשמים גבוהים ובעיות עיניים מורכבות וייחודיות ביותר, גם כאשר המטופל ניסה הכל במקום אחר ולא מצא פתרון. הצוות פועל מתוך שליחות כדי להתאים לכל מטופל פתרונות בהתאם למאפיינים הייחודיים ולצרכים שלו ולשדרג את שגרת חייו.

הקליניקה ממוקמת בירושלים (עמק רפאים) ומקבלת באהבה לקוחות מכל רחבי הארץ.

5 / 5. 1

תפריט נגישות